II. Magyar Speciális Független Filmszemle, tervezett program, vetítési sorrend
Budapest, 2016. október 26-27.

Megnyitó 2016. október 26. 13:00

I. vetítési blokk 13:20 – 14:20
1. Állati suli – Rum-kastély EGYMI Média Szakköre „S” 05:20
2. Üdvözlet a Balatonról – Vadas László, Érd „S” 02:20
3. A győztes mindent visz – Békéssy Klára, Szolnok „C” 06:30

4. Állatterápia - Lengyel Krisztina, Lukács Tamás, Jáger Jánosné, Külvári Norbert, Tóth Magdolna, Tóth Miklós, Szentgotthárd „P” 05:46
5. Anettka nyári étterme – Vadas László, Érd „S” 07:23
6. Egy másik történet - Ivánfi Tibor, Bánhalma „S” 03:54
7. Ölelés - Gulyás Károly, Major József, Juhász Zoltán, Külvári Krisztián, Tordas „S” 03:18
8. Át-lát-hatóság, Dunakeszi „S” 04:21
9. Kéretlen ajándék – Diaboló Alapítvány, Budapest „C” 13:30
10. Magának adom – Cziráki Zsolt, Ásotthalom „S” 06:35

Szünet 14:20-14:40

II. vetítési blokk 14:40 – 16:40
11. Kattanás – Kabelács Károly, Zsira „S” 02:18
12. Életrevalók – Para-fitt Egyesület, Budapest „C” 53:00
13. Esőmedve - Gulyás Károly, Major József, Juhász Zoltán, Külvári Krisztián, Tordas „S” 01:34

Szünet 16:40-17:00

III. vetítési blokk 17:00 - 18:00
14. Egymást tanítva – Jobbágy Bernadett, Budapest „C” 10:22
15. Két életút egy kastélyban – Rum-kastély EGYMI Média Szakköre „S” 10:13
16. Műanyag Rózsa – Tóth Mátyás, Nagy Richárd, Kormos Viktor, Budapest „C” 05:00
17. Miatyánk – Ertl Tibor és az ágfalvi filmesek, Ágfalva „P” 05:23
18.Magunk vagyunk – ¬Mitlasóczki Gergő, Pázsitka Ákos, Dunaújváros „C” 22:11
19. Vigyázz rám! - Lengyel Krisztina, Szentgotthárd „P” 01:22

Értékelések 18:00-19:00

IV. vetítési blokk 2016. október 27. 9:30 - 10:30
20. Képeim – Bogdán Ferenc, Kőszeg „S” 05:03
21. Villámcsapások(k) – Sándor Tamás, Kaposvár „C” 10:17
22. Egy integrált óvoda működése – Nagyházi Beáta, Tiszapalkonya „C” 21:53
23. Jó nap volt… a Rába mentén! – Rum-kastély EGYMI Média Szakköre „S” 04:00
24. Tanmese - Cziráki Zsolt, Ásotthalom „S” 03:25
25. Vágyakozás – Farkas Mária, Tatabánya - Síkvölgy „P” 01:40
26. Erdély szívében jártunk – Vass Sándor (Sancy), Püspökladány „S” 06:18
27. Vésztő – Északi Támpont Egyesület, Budapest „C” 05:20

Szünet 10:30-10:45

V. vetítési blokk 10:45-11:50
28. Emlék – képek - Tóth Mária, Bánhalma „S” 15:56
29.TE AMO – Huzlinger István, Gulyás Károly, Major József, Juhász Zoltán, Külvári Krisztián, Tordas „S” 01:40
30. Fogadj örökbe egy osztályt – Para-fitt egyesület, Budapest „C” 27:00
31. Élettér – M. Nagy László, Helemba (Szlovákia) „C” 07:20

Díjátadó 2016. október 27. 15:00

Jelmagyarázat:
„S” – Speciális filmek
„P” – Pszichiátriai és szenvedélybeteg alkotók filmjei
„C” – Civil függetlenfilmesek és diákok filmjei

A változtatások jogát a szervezők fenntartják.

Last modification: Cs 27 okt. 2016

TÁMOGATÓINK / PARTNEREINK: