Beérkezett filmek, 2017

III. Magyar Speciális Független Filmszemle, Budapest

- beérkezett filmek, 2017 -

  1. Együtt boldogabb – Kovács Beatrix, Bioritmus Európai Tehetségközpont, Pécs
  2. Marad a remény - Kabai László, Karcag
  3. Tavaszi magány - Vadas László, AURA Egyesület, Budapest Segítő: Liling Tamás
  4. Tavaszi újjászületés - Vadas László, AURA Egyesület, Budapest Segítő: Liling Tamás
  5. Illyés Lénárd - Tóth Zoltán, Monor
  6. Ez vagy az - Tóth Zoltán, Monor
  7. Nem adom fel - Tóth Zoltán, Monor
  8. A szeretet tava – Kiss Ferenc Segítő: Őri László, Alpokalja Szociális Központ Peresznye Telephely
  9. Kerekes keretek - Alpokalja Szociális Központ Peresznye Telephely Mentálhigiénés Csoport
  10. A tata filmes tábor – Nyíri László, Ivánfi Tibor Segítő: Tóthné Nagy Ágnes, Fenyves Otthon, Bánhalma-Kenderes
  11. A sütés – Rácz János, Ivánfi Tibor, Nyíri László Segítő: Tóthné Nagy Ágnes, Fenyves Otthon, Bánhalma-Kenderes
  12. Szülővárosom Tiszafüred – Bényei Kálmán Nyíri László, Ivánfi Tibor Segítő: Tóthné Nagy Ágnes, Fenyves Otthon, Bánhalma-Kenderes
  13. A papírrepülő – Gyukin Milovan, Budapest Segítő: Reszeli-Soós András, Paulisinecz Éva, Modla Zsuzsanna, Farkas Esztella, Gál Bianka, Bezdány Zoltán
  14. Ábrándvilág – M. Nagy László Helemba, Szlovákia Segítő: Batta György, Dutka Tamás, Tóth Irén, Varga Attila
  15. Akadálymentes szerelem - Bódi Zoltánné, Kapin Ágnes, „Platán” Integrált Szociális Intézmény, Tiszaug
  16. Szabadon táncolók – Bódi Zoltánné, Kapin Ágnes, „Platán” Integrált Szociális Intézmény, Tiszaug
  17. Családi nap - Bódi Zoltánné, Kapin Ágnes, „Platán” Integrált Szociális Intézmény, Tiszaug
  18. Állatasszisztált terápia – Szőgyényi Adrienn, Bakos Attila, Törös László Alföldi Televízió, Debrecen
  19. Apáról fiúra - Németh Györgyi, Bozsik Andrea, Szalay Tamás FÉHE Nonprofit Kft. Szombathely
  20. Filmtérítők - Németh Györgyi, Bozsik Andrea, Daróczy-Hajas, Klaudia Sarlainé Albert Lívia, FÉHE Nonprofit Kft. Szombathely
  21. Más ez a szerelem? – Bozzai Edina, Horváth Gábor Miklós, Málovits Norbert, Szabó Bianka FÉHE Nonprofit Kft. Szombathely Segítő: Sarlainé Albert Lívia
  22. Megtörve - Macsuga Zsolt, Bágyogszovát Segítő: Récsányi Szimonetta
  23. Balu – Czakó Adorján, Paréjné Czoborczy Tamara, Laboda Tímea, Chilton Flóra, Bükki Bence, Budapesti Metropolitan Egyetem
  24. Boldog esély - Cziráki Zsolt, Ásotthalom Segítő: Czöndörné Mohai Ibolya
  25. Cselezés, és ami utána jön… - Rum-Kastély EGYMI Média Szakköre Segítő: Ihász-Kozmor Barbara, Győrváry-Góth Szilvia
  26. Rumi bulik Szombathelyen - Rum-Kastély EGYMI Média Szakköre Segítő: Ihász-Kozmor Barbara, Győrváry-Góth Szilvia
  27. Csoda a szöviben – Sándor Tamás, Kaposvár
  28. Ica néni - Karmák – Kinter Alexandra, Tóth Bálint, Soós Csaba, V. Molnár András, Szabó Béla, Horváth Balázs Északi Támpont Közhasznú Egyesület, Budapest
  29. AUTIZMUS - Kinter Alexandra, Tóth Bálint, Gubcsó Balázs, Soós Csaba, Pere András, Muskovszky András Északi Támpont Közhasznú Egyesület, Út a Mosolyért Alapítvány
  30. Egész vagyok, és Te? – Menyhárt Barbara, Pozsgay Dóra, Babinszki Vera, Tolner Veronika, Szvirida Ani, Vincze Zsuzsanna, Kocsis Nikol, Kováts Tímea, Budapest
  31. Életre ítélve – Koleszár István és az Ágfalvi Pszichiátriai Betegek Otthonának Filmes Csapata Segítő: Szalay József
  32. Mennyország kapujában – Ágfalvi Pszichiátriai Betegek Otthonának Filmes Csapata Segítő: Szalay József
  33. Fortuna – Bella Renáta, Buri Viktória, Csabai Zoltán, Pálinkó Erika, Tallósi Noémi Csongrád Megyei Napsugár Otthon Ópusztaszeri Otthona
  34. Magamba zárva - Füzesi Tamás, Vác Segítő: Legány Réka
  35. Hat lábon – Swiderski Anna, Velence Segítő: Dr. Dallos Csaba
  36. Hullámvölgy - Bánfi Bence, Budapest
  37. Inkluzív karate – Szabó Linda, Jecs Viktor, Halász Attila Bendek20 Tehetségpont, Budapest
  38. If a could choose… - Žarko Sebić, Mirjana Isakov, Center for social inclusion Segítő: ŠOSO Milan Petrović, Braće Ribnikar, Szerbia
  39. Igazgyöngy - Gréz Ferenc Igazgyöngy Általános Iskola, Dabas Segítő: Tamás Kriszta
  40. Ahol bent süt a nap – Gárdonyi Edit, Timár Péter és az InnerSun osztály Szép Jelen Alapítvány, Gánt
  41. Érdekes Témák – Érdekes Emberek - Gárdonyi Edit, Szép Jelen Alapítvány, Gánt Segítő: Krokovay Ábel
  42. Izida, ahol színesebbek a hétköznapok... - Rózsa Anikó, Góbor Ervin, Alksandar Ljiljak vágó, Cvernjek Anikó Vajdasági Televízió, Magyar nyelvű műsorok rovata
  43. Mónika számára nincs lehetetlen - Rózsa Anikó, Góbor Ervin, Marko Stepanović, Surányi Zoltán. Vajdasági Televízió, Magyar nyelvű műsorok rovata
  44. Virágom, virágom… - Janzsó Cecília, Down Alapítvány, Budapest Segítő: Bege Nóra
  45. Kakukkfészek – Radó Denise, Deme Gábor, Sok a duma Színjátszó kör, Tarjáni Erika Liget Otthon Szolnok
  46. Harmónia és Fordulat klubjaink bemutatkozó filmje – Stibál Róbert, Szabó Szilvia Harmónia és Fordulat Klub, Orosháza
  47. Megtanultunk önállóak lenni – Major Gyula, Békéscsaba Segítő: Kovács Ágnes, Thury Gábor
  48. Messze az otthontól – Gál Sándor, Vecsés
  49. Ábrahám Krisztina - Mizsei Szabolcs, Dömsöd, Kiskunhalas
  50. Múltból jelen - Kálmány Gyula, Heves Megyei Aranyhíd Egyesített Szociális Intézmény Segítő: Utiné Antal Judit
  51. Para Norma - Pogonyi Gábor, Heves Megyei Aranyhíd Egyesített Szociális Intézmény Segítő: Utiné Antal Judit
  52. Láthatatlan kötelék – Erdődy Adrienn, Szathmári Tamás, Kisteleki Márton, Budapest
  53. Őszi kirándulás – Blinov Elemér, Kapoosvár
  54. Járda és tűzrakó – Perbál építőtábor – Máté Albert, Potyondi Gergő Képkocka, Budapest Segítő: Alföldi Kristóf, Bozsik Máté, Tomasovszky Péter
  55. A pillanat értéke - Hozleiter Fanni Mosolyka, Pegasus Envoyé, Te döntesz Kft. Budapest
  56. Pionír – Borsodi Gabriella, Zaja Roland, Benedek Elek Egységes Gyógypedagógiai Intézmény, Budapest
  57. Rain - Borsodi Gabriella, Zaja Roland, Enyed Csaba, Szenes Andrea, Benedek Elek Egységes Gyógypedagógiai Intézmény, Budapest
  58. PTSD – Vizi Dániel, Völcsi Péter, Korsós Gréta, Korcsmáros Tamás, Egerszegi Boglárka, Horváth Lívia Ócsai Bólyai János Gimnázium Segítő: Mészáros Gábor, Koroknai László
  59. Az akta - 10 + NYEK Mozgásjavító, Budapest Segítő: Szalay Kristóf
  60. Summa Cum Laude - 12A + NYEK Mozgásjavító, Budapest Segítő: Szalay Kristóf
  61. Vissza a jövőből - 12A + NYEK Mozgásjavító, Budapest Segítő: Szalay Kristóf
  62. A Boccia - Bogdán Dániel, Mozgásjavító, Budapest Segítő: Szalay Kristóf
  63. A tízes lista - 9 NYEK Mozgásjavító, Budapest Segítő: Szalay Kristóf
  64. Szakadékba taszítottak?! - Szabó Renáta, Házi Fruzsina, Himer Adrián, Bengery Zoltán Segítő: Tóth Szimonetta, Lovas-Tóth Kata Karácsonyi János Katolikus Gimnázium, Gyula
  65. Szavaktól bezárva – Gömbös Marcell, Gömbös Olivér, Budakalász Segítő: Gömbösné Hideg Viktória
  66. Sorsfordító – Dicső Dániel, Gömbösné Hideg Viktória, Budakalász
  67. Mennyei leves - Györe Hunor Segítő: Karácsony Éva, Szombathely
  68. Minden rendben, minden Rap-ben - Koltai Balázs Segítő: Karácsony Éva, Szombathely
  69. Nyaralás - Varga Fruzsina, Veszprém Megyei ÉFOÉSZ Közhasznú Egyesület, Tapolca
  70. Szomorúságból vidámság – Táplánszentkereszti Apáczai Csere János Általános Iskola Filmes csapata Segítő: Babinszkiné Kozma Teréz, Ihász-Kozmor Barbara
  71. Varázslat – Biczó Levente, Táplánszentkereszt Segítő: Babinszkiné Kozma Teréz, Ihász-Kozmor Barbara
  72. Időt kérek! - Vass Sancy, Püspökladány
  73. Világlátó Baltazár – Elek Dóra, Gózon Francisco, Kende Júlia, Kovács Béla, Bohács Tamás, Baltazár Színház Alapítvány, Budapest
  74. Békafecnik - Helstáb Martin, Pécs
  75. Remény – Lukács Tamás, Szentgotthárdi Szakosított Otthon Segítő: Gaál Balázs
  76. Az elveszett madár – Lengyel Krisztina,  Szentgotthárdi Szakosított Otthon Segítő: Gaál Balázs
  77. Talpon maradni – Kabos Filmklub és Filmszakkör, Tordas Fejér Megyei Gesztenyés Egyesített Szociális Intézmény Segítő: Pál Regina, Márkus Péter
  78. Huzli - Kabos Filmklub és Filmszakkör, Tordas Fejér Megyei Gesztenyés Egyesített Szociális Intézmény Segítő: Pál Regina, Márkus Péter
  79. Tibike - Kabos Filmklub és Filmszakkör, Tordas Fejér Megyei Gesztenyés Egyesített Szociális Intézmény Segítő: Pál Regina, Márkus Péter
  80. Szomjúság - Kacimbarisz Tanaszisz, Záborszky Orsolya, Galambosi Tamás (Szolnok) Budapest XV.kerület ÉNO Újpalota Média csoportja Segítő: Busi Juliánna, Sinka Erika
  81. Ébressz fel - Gorán Sándor, Kacimbarisz Tanasisz, Záborszky Orsolya, Budapest XV.kerület ÉNO Újpalota Média csoportja Segítő: Busi Juliánna, Sinka Erika
  82. Focizunk - Újpalota Éno Focicsapata, Budapest XV.kerület ÉNO Újpalota Média csoportja Segítő: Gruber Gábor, Erdélyi Beatrix
  83. R. E.M. Molnár Szilárd, Gál Sándor, Orbán Gergely Viola Pictures-KP Marketing és Szolgáltató Kft. Budapest
  84. Brothers of Silence - Taylan Mintaş, Erol Mintaş, Taylan Mintaş Segítő: Selcan Mintaş, Sedat Yıldız Mintaş Film Isztambul, Törökország

 

 

 

 

0439378
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
145
309
1995
49074
4563
6950
439378
Your IP: 3.80.85.76
2018-12-17 12:53

TÁMOGATÓINK / PARTNEREINK: