Részletes program! 3. Dunántúli Speciális Filmszemle

MSMKE Written by 

(0 votes)

3. Dunántúli Speciális Filmszemle, 2024. május 30.

Tervezett program:

09:30 Érkezés, regisztráció
10:00 Filmszemle megnyitó, versenyfilmek vetítése

1. A rózsa útja– SM TEAM, Segítők: Keve Anita, Sándor Orsolya, Szivárvány Integrált Szociális Intézmény Zala Vármegye, Magyarszerdahely 0:03:03

2. Bőrönd– Fenyőerdei Filmes Csoport, Segítők: Tóth Fanni, Turzó Antal, Napsugár Integrált Szociális Intézmény Csongrád-Csanád Vármegye Fenyőerdei Otthon, Ásotthalom 0:02:24

3. Utópiák – Mozgásjavító Filmműhely, Segítő: Szalay Kristóf, Budapest 0:09:01

4. Slukk -Harczi János, Kustár Mária, Vincze Tibor, Segítők: Bácsalmási Gabriella, Kollarics Attila, Bárka Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye, Kiskunhalas 0: 05:13

5. Újpalotai barátok - Életrevalók Filmes Műhely, Segítők: Busi Juliánna, Zétényi Sándor, Budapest Főváros XV. kerületi Önkormányzat Göncz Árpád Szociális Intézmény Értelmi Fogyatékosok Napközi Otthona, Budapest 0:06:17

6. Körforgás – Kis József, Cziráki Zsolt - Segítők: Tóth Fanni, Masa-Kiri Anikó, Napsugár Integrált Szociális Intézmény Csongrád-Csanád Vármegye, Fenyőerdei Otthon, Ásotthalom 0:01:40

7. Ne add fel, csak mert most minden nehezebb – Köteles Erzsébet – Zsike, Budapest 0:08:09

8. Az erdő védelmezője – Fenyves Otthon filmes csoportja, Segítő: Tóthné Nagy Ágnes Segítő kézzel a fogyatékosokért alapítvány, Kenderes-Bánhalma 0:02:24

9. Piri – Mozgásjavító Filmműhely, Segítő: Szalay Kristóf, Budapest 0:07:00

10. Kockázatos kaland– Pápai Viktória, Ertl Tibor, SZEDIK Pszichiátriai Betegek Otthona, Ágfalva 0:07:37

11. Szorgos kezek –A Fenyőerdei Otthon ellátottjai, Segítők: Tóth Fanni, Turzó Antal, Napsugár Integrált Szociális Intézmény Csongrád-Csanád Vármegye Fenyőerdei Otthon, Ásotthalom 0:03:48

12. Barátság – SM TEAM, Segítők: Keve Anita, Gyurkó Beáta, Szivárvány Integrált Szociális Intézmény Zala Vármegye, Magyarszerdahely 0:03:54

13. Szépséges szörnyeteg- Életrevalók Filmes Műhely, Segítők: Busi Juliánna, Zétényi Sándor, Budapest Főváros XV. kerületi Önkormányzat Göncz Árpád Szociális Intézmény Értelmi Fogyatékosok Napközi Otthona, Budapest 0:07:18

 

11:10 Kávészünet

14. On-offline – Speciális Filmes Csoport, Szombathely, Segítő: Sarlainé Albert Lívia 0:06:48

15. Tavaszi szél - Szivárvány Integrált Szociális Intézmény Hóvirág Otthon lakói, Segítők: Böröndiné Sulyok Viktória, Tálosné Lénárd Vivien Kitti, Sándor Orsolya, Bocskor Erzsébet Szilvia, Szivárvány Integrált Szociális Intézmény Hóvirág Otthona, Muraszemenye0:02:31

16. Cipő – Fenyőerdei Filmes Csoport Ásotthalom, Segítők: Tóth Fanni, Farkasné Németh Ibolya, Napsugár Integrált Szociális Intézmény Csongrád-Csanád Vármegye, Fenyőerdei Otthon, Ásotthalom 0:03:01

17. Négy keréken– Fenyves Otthon filmes csoportja és a Speciális Filmes Csoport, Szombathely közös filmje, Segítők: Tóthné Nagy Ágnes, Sarlainé Albert Lívia, Segítő kézzel a fogyatékosokért alapítvány, Kenderes-Bánhalma 0:06:27

18. Három tipp a túlélésért – Mozgásjavító Filmműhely, Segítő: Szalay Kristóf, Budapest, 0:07:50

19. Az érintett befogadás– Kulcsár Bálint, Zalaszentiván 0:04:59

20. Derűsen minden könnyebb - Kolompár László, Segítők: Tóthné Nagy Ágnes, Sarlainé Albert Lívia, Napsugár Integrált Szociális Intézmény Csongrád-Csanád Vármegye, Fenyőerdei Otthon, Ásotthalom 0:03:17

21. Álommező - Gacsal Sándor, Harczi János, Kocsis Sarolta, Vincze Tibor, Segítők: Bácsalmási Gabriella, Kollarics Attila, Bárka Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye, Kiskunhalas 0:08:43

22. A bevásárlás - Barna Pál, Rácz József László, Segítő: Tóthné Nagy Ágnes, Segítő kézzel a fogyatékosokért alapítvány, Kenderes-Bánhalma 0:01:47

23. Történetek a telómból – Gömbös Olivér, Segítő: Gömbösné H. Viktória, Budakalász 0:04:42

24. Táncoló szerzetes - Életrevalók Filmes Műhely, Segítők: Busi Juliánna, Zétényi Sándor Budapest Főváros XV. kerületi Önkormányzat Göncz Árpád Szociális Intézmény Értelmi Fogyatékosok Napközi Otthona, Budapest 0:03:50

25. Cserekereskedelem - SM TEAM, Segítők: Keve Anita, Gyurkó Beáta, Szivárvány Integrált Szociális Intézmény Zala Vármegye, Magyarszerdahely 0:04:02

26. Kis lépések, nagy utak - Fenyőerdei Otthon ellátottjai, Segítők: Tóth Fanni, Turzó Antal, Napsugár Integrált Szociális Intézmény Csongrád-Csanád Vármegye Fenyőerdei Otthon, Ásotthalom 0:02:57

27. Három patkány – Lengyel Krisztina, Lukács Tamás, Segítő: Gaál Balázs, Rábaparti Integrált Szociális Intézet Vas Vármegye, Szentgotthárd, 0:02:26

28. Hétvége - Speciális Filmes Csoport, Szombathely, Segítő: Sarlainé Albert Lívia, 0:08:31

 

12:50 Szünet

15:00 Eredményhirdetés, ünnepélyes díjátadó

 

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

TÁMOGATÓINK / PARTNEREINK: